Hakkımızda


1996 yılında kurulan Eges Sağlık limited şirketi 20 yılı aşkın süredir sağlık ürünleri ticareti yapmaktadır.2018 yılı sonlarına doğru alınan ünlü İspanyol ağız sağlığı ürünleri markası
DENTAID ’in Türkiye distribütörlüğü ile ağız sağlığı ürünleri satış ve pazarlamasına başlamıştır.

 

DENTAID, 35 yıldan uzun süredir sadece ağız sağlığı için ürünler geliştiren ve satan İspanya merkezli bir şirkettir . DENTAID , dünya çapında ağız sağlığını geliştirmeye kendini adamış devrimci bir araştırma girişimidir. Bu inanç, ağız ve diş rahatsızlıklarının önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde dünya çapında bir referans olma yolunda önemli olmuştur.

 

Tüm insanlığa ağız sağlığını ulaştırma taahhüdü doğrultusunda, son yıllarda 80'ten fazla ülkede varlığını genişletmiş ve güçlendirmiştir. Bu küresel yaklaşım, bir şirket olarak kaliteyi bir adım öteye götürmesine ve dünya çapında bir referans olmasına stratejik yönlendirme sağlamıştır.


Şirketin topluma dahil olması, çevreye özen göstermenin yanı sıra tüm insanların refahını güvence altına alma çabasına dönüşmektedir. Bu nedenle, ağız sağlığının önemini arttırmayı ve diş hekimleri ve eczacılar arasında yayılmasını teşvik etmeyi taahhüt etmektedir. Ayrıca, pek çok hastalığın önlenmesi için uygun ağız hijyenini takip etme ihtiyacı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde eylemler gerçekleştirmektedir.

 

DENTAID Araştırma Merkezi, önde gelen Ağız Sağlığı araştırma merkezlerinden biri olarak konumlanan insanların günümüz ihtiyaçlarına cevap verme tutkusunun sonucudur. Bilim, deneyim ve bilginin gerçek çözümler haline geldiği bir yer. Şirketin bel kemiğidir. DENTAID Araştırma Merkezi sayesinde, ürün geliştirme ve inovasyon açısından bizi ön plana çıkaran titiz bir araştırma yapmayı başarmıştır.

 

DENTAID, The European Federation of Periodontology (EFP) Avrupa Periodontoloji Federasyonu ana sponsoru , 2017 yılında 60. yılını kutlayan Diş Hijyeni Derneğinin de üyesidir.

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR